John Jon-And oljemålning

321516

JOHN JON-AND, (1889-1941): "Havsviken", signerad Jon And, olja på pannå, ca 50x70 cm

Rum 1

John Jon-And oljemålning

Budhistorik (7 bud)
1958290
4 800
1958128
4 200
1958127
3 200
1958126
2 600
1956552

Slutpris SEK:
4 800
483 EUR, 549 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.