Gunnar Torhamn oljemålning

321515

GUNNAR TORHAMN (1894-1965): "Naket", signerad Torhamn, olja på duk, ca 61x51 cm

Rum 1

Gunnar Torhamn oljemålning

Budhistorik (11 bud)
1959554
4 200
1959553
3 400
1959127
3 200
1958841
1958825
2 800

Slutpris SEK:
4 200
423 EUR, 480 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.