Ingrid Roth oljemålning

321514

INGRID ROTH (född 1958): "Breakfast", signerad, olja på duk, ca 75x92 cm

Rum 1

Ingrid Roth oljemålning

Budhistorik (17 bud)
1959833
10 500
1959577
10 000
1959831
10 000
1959577
9 800
1959598
9 600

Slutpris SEK:
10 500
1 002 EUR, 1 127 USD
Utropspris SEK:
11 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.