Herrarmbandsur 2 st 1960-tal

321502

SELZA, ITRACO, armbandsur, gulddoublé samt guld på stål, 1960-tal, plexiglas, automatiskt urverk samt manuell, diameter ca 32 mm

Slitage

Klockor/Ur

Herrarmbandsur 2 st 1960-tal

Budhistorik (4 bud)

1958520
450
1959706
1958520
1955983

Slutpris SEK:
450
46 EUR, 53 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 200 kr.