Byrå 1950-tal

321492

BYRÅ, 1900-talets mitt, svartmålad med tapetserade lådor, höjd ca 84, 72x37 cm, nyckel finns

Omarbetat, nyckel saknas

Ändringar/tillägg
Nyckel finns att avhämta vid utlämningen

Rum 8

Byrå 1950-tal

Budhistorik (21 bud)
1959877
1 400
1959881
1 300
1959877
1959874
1959873

Slutpris SEK:
1 400
134 EUR, 158 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.