Lisa Rinnevuo oljemålning

321490

LISA RINNEVUO, Lisa (född 1972): "Mind", signerad och daterad Lisa Rinnevou -2002, olja på duk, 40x40 cm

Rum 19

Lisa Rinnevuo oljemålning

Budhistorik (32 bud)
1959832
13 500
1959828
13 000
1959828
12 500
1959829
12 000
1959828
11 500

Slutpris SEK:
13 500
1 293 EUR, 1 519 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.