Timo Solin oljemålning

321488

TIMO SOLIN (född 1947):Figurscen, signerad Timo Solin, olja på duk, 24x33 cm

Monter 27

Timo Solin oljemålning

Budhistorik (16 bud)
1959781
1958877
1 400
1957862
1 300
1958008
1957862

Slutpris SEK:
151 EUR, 172 USD
Utropspris SEK:
1 800

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.