Timo Solin oljemålning

321487

TIMO SOLIN (född 1947):Figurscen, signerad Timo Solin, olja på duk, 24x33 cm

Färgbortfall oi marginal

Monter 27

Timo Solin oljemålning

Budhistorik (21 bud)
1959507
1 700
1958986
1 600
1958759
1957859
1 400
1958757
1 300

Slutpris SEK:
1 700
171 EUR, 194 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.