Glasservis

321486

GLASSERVIS, 35 st,1900-talets första hälft, bestående av 6+1 champagneglas, 8 vitvinsglas, 5 rödvinsglas, 7 selterglas, 8 snapsglas, slipad randdekor

Bruksslitage

Glas, Dricksglas

Monter 27

Glasservis

Budhistorik (18 bud)
1958150
1959308
1958150
1959305
950
1958150
900

Slutpris SEK:
121 EUR, 137 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.