Skrivbord 1800-talets slut

321481

SKRIVBORD, nyrenässans, 18/1900-tal, ek, beslag i mässing, höjd 77, 150x90 cm

Saknar nyckel, lös läderskiva (tejpad)

Rum 19

Skrivbord 1800-talets slut

Budhistorik (8 bud)
1959376
1959373
1959111
1959111
500
1958568
450

Slutpris SEK:
115 EUR, 135 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.