Stol 1800-tal

321474

STOL, allmoge, 1800-tal, sitthöjd ca 49 cm

Bruksslitage

Möbler, Allmoge

Rum 5

Stol 1800-tal

Budhistorik (21 bud)
1959772
2 400
1959769
1959771
1959769
1 900
1959770
1 800

Slutpris SEK:
2 400
229 EUR, 258 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.