Olle Nyman rödkrita

321471

OLLE NYMAN (1909-1999): Modell, signerad och daterad O. Nyman, rödkrita, 53x40 cm

Konst, Teckningar

Fack 37

Olle Nyman rödkrita

Budhistorik (3 bud)

1957028
1952435
1952197

Slutpris SEK:
40 EUR, 46 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.