Vladimir Velickovic 4 serigrafier

321470

VLADIMIR VELICKOVIC (Frankrike, född 1935):, (4): Kompositioner, signerade och numrerade, bladstorlek 57x88 - 75x108 cm

Rum 2

Budhistorik (4 bud)

1959773
450
1959648
1959106
1954099

Slutpris SEK:
450
45 EUR, 51 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.