Vladimir Velickovic två stora serigrafier

321469

VLADIMIR VELICKOVIC (Frankrike, född 1935), (2): Kompositioner, signerade och numrerade 71/99, E.A., 1974, bladstorlek 80x120 cm

Ett blad med fuktfläck, ett med kort reva i v. kanten

Rum 2

Budhistorik (20 bud)
1959544
1 400
1959542
1 300
1959539
1959541
1959539
900

Slutpris SEK:
1 400
141 EUR, 160 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.