Bergere / Fåtölj Louis XVI-stil

321447

BERGÈRE, 1900-tal, Louis XVI-stil, förgylld, skuren dekor, gul klädsel med dekor av blommor, sitthöjd ca 45 cm

Lagningar

Rum 11

Budhistorik (16 bud)
1958692
5 400
1958672
5 200
1958664
5 000
1958671
5 000
1958664
4 800

Slutpris SEK:
5 400
544 EUR, 618 USD
Utropspris SEK:
4 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.