Sekretär

321444

SEKRETÄR, 1900-talets mitt, vitmålad, med inredning höjd 96, 95 x 46,5 cm, nyckel finns

Slitage, nyckel finns att hämta vid Ulämningen

Rum 11

Sekretär

Budhistorik (23 bud)
1958614
3 600
1958628
3 600
1958614
3 400
1958615
3 200
1958614

Slutpris SEK:
3 600
347 EUR, 395 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.