Bata Mihailovitch oljemålning

321440

BATA MIHAILOVITCH (1923-2011), komposition, signerad och daterad 59-60 a tergo, etikettmärkt Galerie Ariel, ca 17,5 x 22,5 cm

Mindre märke

Fack 14

Bata Mihailovitch oljemålning

Budhistorik (4 bud)

1958110
950
1952056
900
1951624
600
1951233
550

Slutpris SEK:
950
96 EUR, 109 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.