Fotbollsspel 1920-tal

321437

FOTBOLLSSPEL, 1920-tal, tidigare använt i Gröna Lunds spelhall, fodral i trä med glasad överdel, elektrifierat, höjd 30,5, 116x58 cm

Ej funktionstestat, slitage

Diverse, Leksaker

Rum 5

Fotbollsspel 1920-tal

Budhistorik (10 bud)
1958828
1 800
1951439
1 700
1958827
1 600
1951439
1951291
1 400

Slutpris SEK:
1 800
181 EUR, 206 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.