Peter Dahl Stockholms Stadion

321434

PETER DAHL (född 1934): "Triumfens ögonblick - Kastaren", signerad Peter Dahl, 35/296, färglitografi, 74x55 cm

Konst, Grafik, Stockholmiana

Peter Dahl Stockholms Stadion
Budhistorik (10 bud)
1958918
700
1958884
650
1958245
600
1958882
550
1958245
500

Slutpris SEK:
700
70 EUR, 80 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.