Vitrinskåp med skåpunderdel

321428

VITRINSKÅP med skåpunderdel, 1900-talets mitt, fanérat i olika träslag med intarsia, fasetterat glas, 2 hyllplan i glas, med belysning, höjd 175, 109 x 51 cm, nyckel finns

Smärre ytslitage

Rum 21

Vitrinskåp med skåpunderdel

Budhistorik (43 bud)
1958868
11 000
1958866
10 500
1958856
10 000
1958855
9 800
1958854
9 600

Slutpris SEK:
11 000
1 108 EUR, 1 258 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.