Max Ernst litografi

321422

MAX ERNST (1891-1976): Danseuses, litografi, 1950, signerad och numrerad Max Ernst 167/200. Editerad av Guilde de la Gravure, Genève-Paris, 49,5 x 32,5 cm
LITTERATUR: Spies/Leppien 46 d

Fack 28

Max Ernst litografi

Budhistorik (6 bud)
1952741
1952359
2 400
1952146
1951307
1 800
1951148
1 700

Slutpris SEK:
287 EUR, 338 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.