Salongsbord

321419

SALONGSBORD, 1800-tal, nyokoko, mahogny med svärtade och träskurna detaljer, höjd ca 75, 108x70 cm

Slitage, lagning på ena benet

Rum 11

Salongsbord

Budhistorik (11 bud)
1955599
1956116
750
1955599
700
1956114
650
1955599
600

Slutpris SEK:
81 EUR, 92 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.