Curt Hillfon blandteknik

321418

CURT HILLFON (född 1943): Utan titel, signerad Curt Hillfon samt daterad på baksidan 1984, blandteknik på pannå, 123x96 cm

Smärre färgbortfall i marginalerna

Ändringar/tillägg

Konst, Modernt måleri, Nutida, Måleri

Curt Hillfon blandteknik

Budhistorik (11 bud)
1958879
3 200
1958875
1958701
2 800
1958700
2 600
1958695
2 400

Slutpris SEK:
3 200
322 EUR, 366 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.