Karl Erik Häggblad etsning

321417

KARL ERIK HÄGGBLAD (1924-2003): "Fallande", signerad K.E Häggblad, färgetsning, P.T., ca 53x63 cm

Gulnader

Fack 30

Karl Erik Häggblad etsning
Budhistorik

2015-07-29 kl 19:00
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.