Miniatyrer

321410

MINIATYRER, 2 st, gouacher, ramar i förgylld metall, 18/1900-tal, diameter 5 cm

Diverse

Nybrogatan 32, Stockholm

Miniatyrer

Budhistorik (7 bud)
1954441
600
1958840
550
1954441
500
1958838
450
1954441

Slutpris SEK:
600
57 EUR, 64 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.