Korgar

321409

KORGAR, 2 st, 1900-tal, längd ca 80 resp 100 cm
PROVENIENS: Godspiltgården, Grufan, Dala-Järna

Skador

Diverse, Allmoge

Rum 5

Korgar

Budhistorik (1 bud)

1955380
2015-07-24 21:42:46

2015-07-29 kl 15:40
Slutpris SEK:
29 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 200 kr.