Bordslampa Fase

321405

BORDSLAMPA, Fase, 1970-tal, svängbar, lackerad och kromad metall

Slitage

Belysning, Bordslampor

Rum 18

Bordslampa Fase

Budhistorik (8 bud)
1956569
700
1952080
650
1956568
600
1952080
550
1951906
500

Slutpris SEK:
700
70 EUR, 80 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.