Fåtöljer 1970-tal

321403

FÅTÖLJER, 1 par, Tyskland 1970-tal, stomme i vit formpressad plast, klädsel i grönt resp blått tyg, totalhöjd ca 65, 92x74 cm

Klädsel med blekningar och fläckar, slitage

Rum 17

Fåtöljer 1970-tal

Budhistorik (2 bud)

1955832
1955831

Slutpris SEK:
111 EUR, 126 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.