Soffbord i gustaviansk stil

321391

SOFFBORD, 1900-tal, gustaviansk stil, vitmålat samt bronserat, stenskiva, kannelerade ben, höjd 55, 72x52 cm

Slitage

Rum 20

Soffbord i gustaviansk stil

Budhistorik (30 bud)
1958966
4 200
1958964
1958964
3 800
1958965
3 600
1958964
3 400

Slutpris SEK:
4 200
423 EUR, 480 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.