Karmstolar i gustaviansk stil

321390

KARMSTOLAR, 2 st, 1900-tal, gustaviansk stil, vitmålade samt bronserade, kannelerade ben, sitthöjd ca 43 cm

Slitage

Rum 8

Karmstolar i gustaviansk stil

Budhistorik (15 bud)
1958984
1 600
1958626
1958626
1 400
1958794
1 300
1958626

Slutpris SEK:
1 600
161 EUR, 183 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.