Spegel i rokokstil

321389

SPEGEL, 1900-tal, rokokstil, förgylld, 110x56 cm

Speglar

Rum 21

Spegel i rokokstil
Budhistorik (24 bud)
1958684
1 700
1958683
1 600
1958681
1958680
1 400
1958678
1 300

Slutpris SEK:
1 700
162 EUR, 182 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.