Pauli Partanen blandteknik

321386

PAULI PARTANEN (Finland, född 1949): Orchidea, signerad och daterad Pauli Partanen -12, handkolorerad i akryl över litografisk botten, 52x45 cm

Fack 21

Pauli Partanen blandteknik

Budhistorik (4 bud)

1955474
1955473
700
1950474
1950346

Slutpris SEK:
103 EUR, 123 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.