Hörnskåp 1700-tal

321379

HÖRNSKÅP, 1700-tal, bemålad furu i rött och blått, höjd 190, 78x60 cm

Skador och kompletteringar, nyckel saknas

Möbler, Allmoge

Rum 37

Hörnskåp 1700-tal

Budhistorik (4 bud)

1957877
2 600
1957996
2 600
1957877
1950956

Slutpris SEK:
2 600
262 EUR, 297 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.