Martin Domicent oljemålning

321378

MARTIN DOMICENT (1823-1898): Strandbild med familj och båtar, signerad och daterad M. Domicent Dinard 85, olja på duk, ca 46 x 61 cm

Konst, Äldre måleri

Rum 6

Martin Domicent oljemålning

Budhistorik (6 bud)
1958203
1957674
1 300
1956925
1956924
700
1956922

Slutpris SEK:
153 EUR, 185 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.