Fåtölj

321377

FÅTÖLJ, 1900-talets första hälft, klädsel i beige plysch, ben i bonad björk, ca sitthöjd ca 40 cm

Smärre slitage

Rum 9

Fåtölj

Budhistorik (3 bud)

1958317
1956690
1953338

Slutpris SEK:
40 EUR, 46 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.