Natan Johanssoon oljemålning

321375

NATAN JOHANSSON (1893-1951): Stuga i vinterlandskap, signerad Natan Johansson, olja på pannå, ca 66x55 cm

Konst, Modernt måleri, Stockholmiana

Fack 48

Natan Johanssoon oljemålning

Budhistorik (9 bud)
1957771
1957770
1 900
1957613
1957611
1956718
500

Slutpris SEK:
206 EUR, 234 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.