Leif Madsen skulptur

321374

LEIF MADSEN (Danmark), 1900-talets andra hälft, brons med halvädelstenar, på marmorsockel, höjd ca 21 cm

Nagg och limrester på stensockeln

Konst, Skulpturer

Monter 26

Leif Madsen skulptur

Budhistorik (16 bud)
1958266
1958264
1 400
1958190
1 300
1958261
1 300
1958190

Slutpris SEK:
151 EUR, 172 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.