Certina armbandsur i 18 k

321370

CERTINA, 18 k, herrarmbandsur, 1970-tal, mekaniskt urverk (manuell), plexiglas, länk i 18 k (ej original), cal: 25-66, boett nr: 5210 136, diameter 34 mm, vikt ca 68 g

Glas med repor, tavla med smärre märke, gravyr

Klockor/Ur

Certina armbandsur i 18 k

Budhistorik (12 bud)
1956039
9 400
1958199
9 200
1956039
8 800
1958198
8 600
1956039
7 400

Slutpris SEK:
9 400
958 EUR, 1 158 USD
Utropspris SEK:
9 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 200 kr.