Damfickur i 18 k guld

321367

DAMFICKUR, 18 k guld, 1800-talets andra hälft, vitemaljerad urtavla med romerska siffror, innerboett i metall, diameter 38 mm, vikt ca 36 g

Buckla, slitage

Klockor/Ur, Guld/Smycken

Damfickur i 18 k guld

Budhistorik (8 bud)
1955515
1 700
1953809
1 600
1953809
1955514
1 400
1953809
1 300

Slutpris SEK:
1 700
171 EUR, 194 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.