Axel Sjöberg akvarell

321366

AXEL SJÖBERG (1866-1950): Bergslandskap Norge, signerad Axel Sjöberg Norge 1919, akvarell, 47x59 cm

Fack 21

Axel Sjöberg akvarell

Budhistorik (1 bud)

1950427
2015-07-18 09:30:14

2015-07-28 kl 19:15
Slutpris SEK:
81 EUR, 92 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.