Sidobord i rotfanér

321356

SIDEBOARD / BORD, 1900-talets första hälft, rotfanér, beslag i gulmetall, med låda i sargen, höjd ca 64, 62x51 cm

Ytslitage

Rum 2

Sidobord i rotfanér

Budhistorik (7 bud)
1957980
550
1957662
500
1957854
500
1957662
450
1957853

Slutpris SEK:
550
56 EUR, 68 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.