Carmen Gracia tre färgetsningar

321354

CARMEN GRACIA (1900-tal), (3) färgetsningar, signerad Carmen Gracia -71, numrerade, upplaga 40 respektive 50, bladstorlek ca 63x51; oramade

Rum 2

Budhistorik (1 bud)

1955697
2015-07-25 13:16:37

2015-07-28 kl 20:15
Slutpris SEK:
30 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.