Litografier 2 st. Barbro Bäckström, Lasse Åberg

321353

BARBRO BÄCKSTRÖM (1939-1990): Komposition, signerad och daterad Barbro Bäckström 1977, 21/125, litografi, 61x42 cm
LASSE ÅBERG (född 1940): Förslag till Souvenir, signerad och numrerad Lasse Åberg, 251/360, färglitografi, 76x56 cm

Rum 2

Budhistorik

2015-07-28 kl 21:27
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.