Claude Weisbuch etsningar

321352

CLAUDE WEISBUCH (född 1927), (2): Självporträtt, signerade och numrerade 5/50, 10/50, etsning, bladstorlek 75x56 cm; oramade

Något gulnade och missfärgade

Rum 2

Claude Weisbuch etsningar

Budhistorik (2 bud)

1958177
1957632

Slutpris SEK:
33 EUR, 38 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.