Oskar Bergman litografi

321349

OSKAR BERGMAN (1879-1963): Fiskehamn, signerad Oskar bergman, 4/260, färglitografi, ca 39 x 57 cm

Gulnad

Fack 19

Oskar Bergman litografi

Budhistorik (6 bud)
1958326
500
1957775
450
1956944
1957774
1956944

Slutpris SEK:
500
51 EUR, 59 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 200 kr.