Paraplyställ

321348

PARAPLYSTÄLL, vitmetall, 1900-tal, med hänklar, höjd ca 52 cm

Slitage

Diverse

Rum 7

Paraplyställ

Budhistorik (3 bud)

1958218
1958002
1957059

Slutpris SEK:
38 EUR, 43 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.