Sybord 1800-tal

321346

SYBORD, Karl-Johan, 1800-tal, fanérad i mahogny, i form av lyra, lejontassar, lådinredning, höjd 72, 51,5x39 cm

Slitage och lagningar

Ändringar/tillägg
Nyckel finns att avhämta vid Utlämningen

Rum 15

Sybord 1800-tal

Budhistorik (24 bud)
1957813
2 400
1957722
1955993
1955993
1 800
1957721
1 700

Slutpris SEK:
2 400
242 EUR, 275 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.