Ljuslampetter

321344

LJUSLAMPETTER, 1900-tal, keramik, med dekor av blommor, 1 ljus vardera, ljusarmar i försilvrad vitmetall, höjd ca 41 cm

Nagg

Belysning, Vägglampor

Monter 26

Ljuslampetter

Budhistorik (11 bud)
1958322
1958321
1958321
1 900
1958318
1 800
1958318
1 600

Slutpris SEK:
224 EUR, 271 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.