Oljemålning Curt Clemens

321335

CURT CLEMENS (1911-1947): Landskap, signerad Clemens 1943, olja på pannå, 38 x 46 cm

Fack 34

Oljemålning Curt Clemens
Budhistorik (8 bud)
1958172
1958015
1958171
1958015
1956411
900

Slutpris SEK:
121 EUR, 137 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.