Charles Mozley oljemålning

321334

CHARLES MOZLEY (1915-1991) "Richmons park", signerad Mozley, olja på duk, ca 50x60 cm

Uppfodrad på pannå

Fack 9

Charles Mozley oljemålning

Budhistorik (3 bud)

1957773
1953321
1950340

Slutpris SEK:
101 EUR, 114 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.